Galeria trunków - Whisky

Arakan Armenian Brandy - Doskonała armeńska brandy

Brandy Armenian Arakan

Brandy Arakan VSOP 5 to jedna z perełek oferty firmy „Proshyan Brandy Factory” LLC. Jej nazwa, wywodząca się z języka ormiańskiego, symbolizuje męskość i siłę. To trunek, którym można delektować się zarówno samemu, jak i w gronie bliskich przyjaciół.

Arakan VSOP to destylat o głębokim dziedzictwie kulturowym i wyjątkowym smaku, który z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających koneserów. Wyprodukowany w regionie Ararat z odmiany winogron Kangun, poddawany jest starzeniu przez co najmniej 5 lat w tradycyjnych dębowych beczkach.

Brandy Arakan cena 65,90 zł - 67,90 zł
Gdzie kupić w dobrej cenie?
  • Kraj: Armenia
  • Rodzaj: brandy
  • Pojemność: 0.5
  • Zawartość alkoholu: 40 %

Smak brandy Arakan

W kieliszku brandy ta zachwyca bursztynowo-złotym kolorem, zapowiadając niezapomniane doznania smakowe. Na podniebieniu odkrywamy harmonijną symfonię smaków - od soczystych moreli, poprzez delikatną wanilię, korzenne przyprawy, aż po subtelną nutę dębu. Każdy łyk tej brandy to podróż po ormiańskich tradycjach i bogatej historii destylacji.

Arakan VSOP 5YO to nie tylko doskonały wybór dla miłośników brandy, ale także świetny prezent dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i wyjątkowy smak w bardzo rozsądnej cenie. To trunek, który z pewnością zostanie zapamiętany przez każdego, kto będzie miał okazję go spróbować.

Czy podobał Ci się artykuł? Zostaw proszę swoją ocenę.