Galeria trunków - Whisky


Galeria Trunków
Alkohole dla koneserów i nie tylko

„Galeria Trunków” S.C.
I. Wójcik, D. Piwowarska
ul. Jana Sawy 1b/2
20-632 Lublin

NIP: 712-291-45-61
Regon: 060004385
tel./fax 81 469-18-56

Sklep w Lublinie 

Zapraszamy do naszego sklepu w Lublinie, przy ul. Jana Sawy 1b/2 , gdzie znajdą Państwo bardzo duży wybór różnego rodzaju trunków, gdzie pomożemy dobrać odpowiedni alkohol na specjalną okazję. Na Państwa życzenie szukamy również alkoholi, które nie znajdują się w naszej bieżącej ofercie, a są dostępne na rynku polskim i na specjalne zamówienie chętnie dla Państwa sprowadzamy. Posiadamy także atrakcyjne opakowania na alkohole, takie jak: skrzynki drewniane, tuby korkowe, ozdobne torebki i wiele innych. Ozdobne alkohole na prezent to nie tylko butelki z zawartością, lecz prawdziwe dzieła sztuki, które kuszą zmysły i oczy równocześnie.

Dostępne są również kosze delikatesowe, które komponujemy sami opierając się na naszym bogatym doświadczeniu, lub według upodobań klienta. Bardzo zachęcamy do korzystania z naszych usług w zakresie dowozu zamówionego wcześniej kosza delikatesowego pod wskazany adres na terenie Lublina. Jest to bardzo wymowny i elegancki sposób wręczania prezentu, na który składają się ekskluzywne alkohole z całego świata ułożone w ciekawym koszu wiklinowym. W szczególności jest to propozycja dla firm ,gdzie prezenty wręczane są przez mniejszą lub większą grupę pracowników, a kosz delikatesowy przeznaczony zazwyczaj dla jednej osoby.

Oprócz bardzo dużego wyboru alkoholi, w naszej ofercie znajdują się też wyroby tytoniowe takie jak papierosy, cygara, cygarniczki, tytonie papierosowe i fajkowe, duży wybór tabak oraz bibułki, gilzy itp. Posiadamy w sprzedaży także akcesoria takie jak piersiówki, papierośnice, otwieracze, korkociągi i zatyczki do wina, zestawy kilkuczęściowe do wina zapakowane w eleganckie pudełka lub drewniane skrzyneczki i wiele innych.

Zapraszamy!