Galeria trunków - Whisky

Drinki z Tequilą

Tequila to niezwykle popularny trunek alkoholowy pochodzący z Meksyku, który stał się nieodłącznym elementem światowej mixologii. Produkowana z soku agawy, charakteryzuje się bogatym smakiem i aromatem, który doskonale komponuje się w różnych koktajlach. Od klasycznej Margarity po odważne Palomy, tequila otwiera drzwi do szerokiej gamy kreatywnych i smakowych doświadczeń. Zapraszamy do poznania i wypróbowania przepisów na jedne z najbardziej znanych drinków z tequilą.

Drink Margarita

Margarita to niepowtarzalny kawałek meksykańskiego raju zamknięty w jednym kieliszku. Nasz prosty przepis na Margaritę przeniesie Cię na słoneczne plaże Meksyku, gdzie soczysta limonka i aromatyczna tequila tworzą niezrównany duet smakowy. Delikatnie posypana solą na brzegu i ozdobiona świeżym plastrem limonki, ta esencja smaku to prawdziwy klasyk, który zawsze gwarantuje udaną imprezę.

czytaj więcej...
Drink Paloma

Paloma to wyjątkowy meksykański koktajl, który łączy orzeźwiający smak tequili z soczystym grejpfrutem. To harmonijne połączenie owocowe, lekko pikantne i doskonale musujące sprawia, że Paloma to niekwestionowany hit na meksykańskich plażach. Dzięki naszemu prostemu przepisowi możesz teraz stworzyć Palomę w zaciszu swojego domu.

czytaj więcej...
Drink Cadillac Margarita

Cadillac Margarita to niezwykły koktajl, który łączy w sobie bogactwo tradycji, luksusu i wyjątkowy smak. Wyrafinowane nuty likieru Grand Marnier i świeżo wyciśnięty sok z limonki tworzą niezapomnianą kompozycję. Poznaj tajemnice Cadillac Margarita i odkryj esencję meksykańskiej ekstrawagancji!

czytaj więcej...
Tequila Old Fashioned drink

Tequila Old Fashioned to wyrafinowany koktajl, który odzwierciedla meksykańską tequilę, zachowując jednocześnie klasyczny styl Old Fashioned. To unikalne połączenie charakterystycznego smaku tequili z delikatną słodyczą cukru i subtelnością gorzkich kropli tworzy elegancki i aromatyczny drink.

czytaj więcej...