Galeria trunków - Wódki

Miodula Prezydencka - Polska wódka miodowa

Miodula Prezydencka

Oryginalna leżakowana Miodula Prezydencka debiutowała na rynku w 2004 roku, zapoczątkowując tradycję rocznikowych edycji tego wyjątkowego trunku. Kultywując staropolską recepturę i pasję tworzenia, wódka miodowa Miodula Prezydencka wyróżnia się niepowtarzalnym smakiem i najwyższą jakością. Bazując na naturalnym miodzie i starannie dobranych składnikach, stanowi ona prawdziwą tajemnicę wysmakowanego trunku.

Miodula Prezydencka cena 109,90 zł - 119,90 zł
Gdzie kupić w dobrej cenie?

Smak i aromat wódki miodowej Miodula Prezydencka

Dojrzewając w beczkach z dębu polskiego, Miodula Prezydencka zyskuje niepowtarzalny aromat i kolor. To szlachetny likier, którego wyjątkowy dębowo-miodowy bukiet uwydatnia się podczas ogrzewania dłonią w odpowiednio wyprofilowanym kieliszku tulipana. Jest to idealny dodatek do kawowego rytuału po posiłku czy kolacji, będąc doskonałym digestifem.

Wyróżniając się nie tylko wyjątkowym smakiem, lecz także dbałością o detale, Miodula Prezydencka reprezentuje staropolską tradycję i sztukę destylacji. Rekomendowana przez Związek Pszczelarzy w Wiśle, ta wyjątkowa wódka miodowa posiada prawnie chronione znaki towarowe, włączając w to emblemat Miodula®.

Jej bogaty aromat wanilii, migdałów i nut dębu otwiera drzwi do intensywnie miodowego smaku, który łączy się z subtelną pełnią i długim finiszem. Niepowtarzalny kształt tulipanowego kieliszka, stworzonego specjalnie dla Mioduli, pozwala na maksymalne doznanie jej wyjątkowych aromatów, kierując je prosto do nosa degustatora. Ta wódka, to kunszt destylacyjny, tradycja i wyjątkowe doświadczenie smakowe.

Czy podobał Ci się artykuł? Zostaw proszę swoją ocenę.