Galeria trunków - Wódki

Belvedere vodka - doskonała polska wódka

Belvedere Vodka

Belvedere Vodka wywodzi się z Polski, gdzie sztuka wytwarzania wódki to tradycja sięgająca daleko wstecz. Założona w 1993 roku destylarnia doskonali sztukę destylacji, pozostając wierna zobowiązaniu do jakości i doskonałości. Wódka Belvedere tworzona jest według technologii wypracowanej w Polmosie Żyrardów, z najwyższej jakości spirytusu produkowanego ze starannie wyselekcjonowanego polskiego żyta.

Belvedere Vodka cena 150 - 175 zł
Gdzie kupić w dobrej cenie?

Proces destylacji Belvedere vodka

Destylacja Wódki Belvedere to świadectwo ciągłego dążenia destylarni do doskonałości. Wykorzystując precyzyjny proces destylacji, każda partia przechodzi rygorystyczne badania, zapewniając czystość, która definiuje markę.

Żyto nadaje wódce Belvedere wyjątkową gładkość z subtelną słodycz w posmaku. Wytworzony z żyta spirytus poddawany jest aż czterokrotnemu procesowi destylacji. Ta ilość destylacji jest optymalna dla podkreślenia niepowtarzalnego i subtelnego charakteru wódki Belvedere. Cały proces produkcji, od surowców po wyrób gotowy, poddawany jest rygorystycznej kontroli jakości.

Wyjątkowa butelka i opakowanie

Belvedere wódka nie tylko oczarowuje zmysły swoim smakiem, ale również swoim estetycznym wyglądem. Charakterystyczna butelka, inspirowana historycznym Pałacem Belweder, to hołd dla polskiego dziedzictwa, emanująca luksusem i klasą.

Nuty smakowe wódki Belvedere

Belvedere Vodka ma delikatnie waniliowy aromat z subtelną słodyczą w posmaku. Pozostawia kremowe doznania na podniebieniu. Jest gładka z aksamitnym posmakiem.

Wódka Belvedere nie jest przeznaczona tylko do picia samodzielnego. Niezależnie czy to klasyczny drink Śrubokręt czy innowacyjna mieszanka, wszechstronność tego trunku daje nieskończone możliwości. Od kameralnych spotkań po wykwintne przyjęcia, Wódka Belvedere podnosi każdą okazję. Jej zdolność do bezproblemowego wkomponowania się w różnorodne przepisy koktajlowe sprawia, że jest ulubionym napojem wśród wymagających entuzjastów. Zobacz przepisy na drinki z wódką.

Toast za ponadczasową elegancję

Podsumowując, Belvedere Vodka to uosobienie ponadczasowej elegancji i rzemiosła. Od polskiego dziedzictwa po globalny wpływ, każdy aspekt odzwierciedla zobowiązanie do doskonałości. Wódka Belvedere to doświadczenie zmysłowe. Jej ikoniczna butelka, inspirowana Pałacem Belweder i wyjątkowe opakowanie są jak dzieło sztuki, prawdziwy hołd dla doskonałości w każdym detalu.