• alkohole czyste
  • wina
  • whisky
  • brandy, koniaki
  • likiery
  • akcesoria winiarskie
Wyszukiwarka
Wpisz szukany tekst...
Cena od 
Cena do 

szukajusuń
Kontakt

„Galeria Trunków” S.C.

I.Wójcik, D. Piwowarska
ul. Jana Sawy 1b/2
20-632 Lublin
tel./fax 081 469-18-56
e-mail: galeriatrunkow@op.pl

Sklep w Lublinie

Sklep w Lublinie

Zapraszamy do naszego sklepu w Lublinie, przy ul. Jana Sawy 1b/2 , gdzie znajdą Państwo bardzo duży wybór różnego rodzaju trunków, gdzie pomożemy dobrać odpowiedni alkohol na specjalną okazję. Na Państwa życzenie szukamy również alkoholi, które nie znajdują się w naszej bieżącej ofercie, a są dostępne na rynku polskim i na specjalne zamówienie chętnie dla Państwa sprowadzamy. Posiadamy także atrakcyjne opakowania na alkohole, takie jak: skrzynki drewniane, tuby korkowe, ozdobne torebki i wiele innych.

 

Dostępne są również kosze delikatesowe, które komponujemy sami opierając się na naszym bogatym doświadczeniu, lub według upodobań klienta. Bardzo zachęcamy do korzystania z naszych usług w zakresie dowozu zamówionego wcześniej kosza delikatesowego pod wskazany adres na terenie Lublina. Jest to bardzo wymowny i elegancki sposób wręczania prezentu, na który składają się ekskluzywne alkohole z całego świata ułożone w ciekawym koszu wiklinowym. W szczególności jest to propozycja dla firm ,gdzie prezenty wręczane są przez mniejszą lub większą grupę pracowników, a kosz delikatesowy przeznaczony zazwyczaj dla jednej osoby.

 

Oprócz bardzo dużego wyboru alkoholi, w naszej ofercie znajdują się też wyroby tytoniowe takie jak papierosy, cygara, cygarniczki, tytonie papierosowe i fajkowe, duży wybór tabak oraz bibułki, gilzy itp. Posiadamy w sprzedaży także akcesoria takie jak piersiówki, papierośnice, otwieracze, korkociągi i zatyczki do wina, zestawy kilkuczęściowe do wina zapakowane w eleganckie pudełka lub drewniane skrzyneczki i wiele innych.

 


Godziny otwarcia "Galerii Trunków" w Lublinie:

 

   
   
poniedziałek - sobota
11.00 - 23.00
niedziela

 

14.00 - 21.00


Wielkanoc
Boże Narodzenie

nieczynne
nieczynne

pozostałe dni świąteczne

14.00 – 21.00

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.