• alkohole czyste
  • wina
  • whisky
  • brandy, koniaki
  • likiery
  • akcesoria winiarskie
Wyszukiwarka
Wpisz szukany tekst...
Cena od 
Cena do 

szukajusuń
Kontakt

„Galeria Trunków” S.C.

I.Wójcik, D. Piwowarska
ul. Jana Sawy 1b/2
20-632 Lublin
tel./fax 081 469-18-56
e-mail: galeriatrunkow@op.pl

Karta Stałego Klienta

REGULAMIN DLA POSIADACZY KARTY STAŁEGO KLIENTA

1. Niniejszy regulamin określa warunki przyznania i używania Karty Stałego Klienta, której właścicielem jest „Galeria Trunków" S.C. z siedzibą przy ul. Jana Sawy 1b/2, 20-632 Lublin. Karta Stałego Klienta jest rozprowadzana nieodpłatnie i ma charakter karty rabatowej.

Karta Stałego Klienta nie jest kartą kredytową, bankomatową ani płatniczą.

2. Warunki otrzymania Karty Stałego Klienta

Kartę Stałego Klienta może otrzymać każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia i zaakceptuje warunki korzystania z Karty Stałego Klienta zawarte w niniejszym regulaminie poprzez złożenie własnoręcznego podpisu na formularzu zgłoszeniowym i otrzymanej karcie. Warunkiem otrzymania Karty Stałego Klienta jest dokonanie jednorazowego zakupu na min. 200 zł brutto w naszym sklepie.

3. Zasady premiowania

Karta Stałego Klienta upoważnia do zakupów ze stałym rabatem 5% na wina i alkohole mocne w naszym sklepie „Galeria Trunków" znajdującym się przy ul. Jana Sawy 1b/2, 20-632 Lublin.

Dodatkowa premia za zakupy z KSK:

  • Przy jednorazowym zakupie powyżej 600zł brutto - rabat 6%
  • Przy jednorazowym zakupie powyżej 800 zł brutto - rabat 7%
  • Przy jednorazowym zakupie powyżej 1000 zł brutto - rabat 8%

UWAGA: Rabaty nie są udzielane na produkty objęte promocjami!

Rabat nie obejmuje artykułów spożywczych, wyrobów tytoniowych, napojów bezalkoholowych i akcesorii.

4. Informacje dodatkowe

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego przez Klienta upoważnia firmę „Galeria Trunków" S.C. do przechowywania, przetwarzania i wykorzystywania danych Klienta w celach logistycznych i marketingowych.

Formularze zgłoszeniowe są dostępne w sklepie „Galeria Trunków" przy ul. Jana Sawy 1b/2, 20-632 Lublin, oraz na stronie internetowej www.galeriatrunkow.pl. Firma zastrzega sobie prawo do nie uwzględniania formularzy wypełnionych nieczytelnie, niekompletnych bądź niepodpisanych.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

5. Utrata, wymiana karty

Wszystkie Karty Stałego Klienta opatrzone są indywidualnym numerem klienta i są rejestrowane w bazie firmy „Galeria Trunków" S.C. Posiadacz karty w przypadku zniszczenia lub zgubienia karty otrzyma nową i zostanie to jednocześnie zarejestrowane w bazie klientów. Wszystkie informacje o kliencie gromadzone przez firmę „Galeria Trunków" S.C zostaną przypisane do nowej karty. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany zasad funkcjonowania karty bądź do unieważnienia określonej karty bez podania przyczyny.

6. Kontakt

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

„Galeria Trunków" S.C.

ul. Jana Sawy 1b/2

20-632 Lublin

galeriatrunkow@op.pl

tel./fax: 81 469-18-56

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.